Diagnostika a použitie

Aplikácia telovej sviečky

Sviečkovanie je prastará prírodná a veľmi účinná metóda. Naštartuje energetické dráhy a aktivuje regeneráciu lymfatického systému, následne celého tela. Pred požitím telovej sviečky, potrieme a pomasírujeme postihnuté miesto krémom alebo olejom. Sviečku zapálime na hornom, širšom okraji a priložíme na postihnuté miesto. Teplo uvolňuje nahromadené usadeniny, pozitívne ovplyvňuje prípadné zablokované toky energie. Obnoví sa prúdenie tekutín medzi bunkami. Cez rozšírené póry kože sa dostanú do zablokovaných tokov výťažky liečivých rastlín a esenciálne oleje. Podtlak vytiahne rozpustené usadeniny a zápaly tela na stenu sviečky a zaháji regeneráciu organizmu. Ohorok sviečky zahasíme do vopred pripravenej nádoby s vodou. Po aplikovaní sviečky potrieme vypaľované miesto krémom alebo olejom a zacelíme energetické telo.

Ušné a telové sviečky Medo

Možnosti použitia telových sviečok:

močové cesty, vaječníky, reumatické a pohybové ochorenia, stres, trávenie, únava, ušní tinitus, vaječníky, zápal dutín, zub, bolesť hlavy, migréna, celulitída, cysty, ekzém, imunita, kašeľ, obličky, zuby.

Po aplikácii zostanú na ohorku, gáze  drobné nečistoty. Z nich dokážeme vyčítať, čo v tele prebieha. Jemný prášok – baktérie, opuchy … Ak objavíte hrudky v prášku – ich farba môže určiť ich pôvod, problém a chorobu. Žlté a zelené hrudky – zápaly, ružové a červené – krvné zrazeniny a tromby, sivé a čierne sú kamene a piesok. Po niekoľkých aplikáciách bývajú menšie, až napokon celkom zmiznú.

Aplikácia ušnej sviečky

Aplikácia ušnej sviečky je prastará prírodná  a veľmi účinná metóda. Pred samotnou aplikáciou ušnej sviečky premasírujeme krémom lymfu za uchom. Prstom  sa snažíme premasírovať  jamku medzi sánkou a uchom smerom ku krku. Sviečku následne vkladáme do ucha. Zapálime na hornom, širšom okraji a priložíme. Ušnú sviečku necháme dohorieť približne po logo a následne uhasíme vo vopred pripravenej nádobe s vodou. Rovnaký postup aplikujeme aj na druhom uchu. Teplo uvoľňuje nahromadené napätie a pozitívne ovplyvňuje zablokované toky energie. 

Možnosti použitia ušných sviečok:

bolesť hlavy a ucha  – zápal, prievan, zaľahnutie v ušiach, tlak, pískanie, nedoslýchavosť, zapálené dutiny.

Ušné sviečky sú vybavené na tenšom konci gázou a môžeme ich vkladať priamo do ucha. Dôležité je vždy skontrolovať, či tam gáza je . Držíme ich zasadne kolmo a dbáme na to aby spod sviečky nevychádzal dym (stráca sa podtlak a nefungujú). 

Ušnú sviečku vkladáme do pribaleného krúžku a dbáme na bezpečnosť, kedže pracujeme s otvoreným ohňom.